Wiele osób nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu fizycznego. Jedną z niejednokrotnie przedstawianych niedoskonałości jest postawa. Poszukujesz środka na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę podpowiedzi.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Jeżeli myślimy o przygotowywaniu linii, najczęściej stawiamy na dietę i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się czy nie możemy ukształtować pewnej partii ciała? Zdecyduj się na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej albo likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, formowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to sposób bezinwazyjny i bezpieczny. Stanowi wspaniałą wersję dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie likwidować cellulit oraz ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a ponadto powoduje na poprawę stanu skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na natychmiastowe cieszenie się długotrwałymi skutkami.