Jamajski olej rycynowy – co to właściwie jest a także czym się wyróżnia od typowego olejku rycynowego, który kupimy w każdej aptece? Czy jego właściwości są na tyle korzystniejsze, iż opłaca się właśnie w niego pakować pieniądze?

Olejek rycynowy posiada bardzo dużo zastosowań w pielęgnacji. Głównie wykorzystywany jest do wzmacniania jak także pielęgnacji włosów. Poza tym systematycznie jest także stosowany między innymi do twarzy czy rzęs.

Co w takim razie wyróżnia jamajski olej rycynowy oraz czemu kupić olej Tropic Isle Living?

Przede wszystkim na korzyść czarnego oleju rycynowego Tropic Isle Living przemawia metoda jego tworzenia. Jest on mniej szkodliwy dla ciała i nie zapycha porów, co ma wielkie znaczenie przy pielęgnacji włosów jak też cery. Po drugie jest to kosmetyk w zupełności naturalny. Po trzecie można go używać do każdego typu włosów.

Jak stosować czarny olejek rycynowy na włosy?

Najpierw należy pamiętać o systematyczności ze względu na fakt bez tego możemy nie osiągnąć zamierzonych efektów lub będziemy potrzebowali na to o wiele więcej czasu. W necie można wyczytać bardzo dużo pomysłów uzytkowania tego rodzaju kosmetyków. Naszym zdaniem najlepsze jest stosowanie jamajskiego olejku rycynowego na włosy 2 razy w tygodniu na noc. Rano po pobudce należy skrupulatnie zlikwidować olejek. Olej należy nanieść zarówno na skórę głowy, jak i na same włosy.

Olej rycynowy na brwi i rzęsy

Olej ten idealnie sprawdza się także w przypadku brwi i rzęs. W przypadku rzęs należy uważać żeby olejek nie przedostał się do oczu! Na rzęsy olej najlepiej nakładać oczyszczoną szczoteczką od tuszu. Uzytkować 2-3 razy w tygodniu, żeby po 2-3 tygodniach dostrzeć satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli chodzi o brwi to częstość stosowania jest przybliżona. Substancja najstosowniej nałożyć patyczkiem do uszu i potem starannie rozprowadzić małą szczoteczką. O poranku usunąć.

Poznaj wyjątkowe właściwości olejku rycynowego https://www.youtube.com/watch?v=C7ERZ9wTq7s