Projektowanie pomieszczeń to branża. która wspaniale się rozwija od kilku lat. Mimo, że zmienia się moda w kwestii barw oraz akcesoriów do domu, niektóre detale nieprzerwanie dominują. Dowiedz się, jak zaaranżować salon, żeby czuć się w nim komfortowo.

Farba czy tapeta?

Renowacja mieszkania wielokrotnie rozpoczynamy od odnowienia koloru ścian jak również sufitu. Te obszary prędko ulegają zabrudzeniom, a kolory tracą odcień. Aktualnie na czasie są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie wnętrza. Chciałbyś wprowadzić ciekawy, modny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Mamy doskonałe rozwiązanie! Sufit napinany oferuje nam całkiem sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany bądź też na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w takich pomysłach. Pozwalają one wdrożyć ekstranowoczesny styl do pokoju dziennego. Ponadto sufity podwieszane DPS lub napinane umożliwiają wyrównanie wysokości pomieszczenia. Wybornie sprawdza się także w wysokich mieszkaniach. Wolisz jednak nieszablonowo udekorować ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra albo ręcznie wykonany nadruk albo motyw.

Pokaż swój charakter

Wybrałeś już wszystkie podstawowe meble, jednak brakuje Ci wyjątkowych elementów w salonie? Skup się na akcesoriach. Możesz je zmieniać regularnie, a nie poniesiesz wielkich kosztów. Opłaca się dopierać dekoracje do pór roku, imprez, świąt oraz innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się ozdobne i ładnie pachnące świeczki. Ciekawym urozmaiceniem są także latarenki, wazony, obrazy, stojak na wino, ozdobne, niebanalne regały na książki, czy podkładki. Znaczące jest to, żeby uzyskać nastrój, który w największym stopniu odpowiada współlokatorom. Personalizowane elementy, takie jak modny obraz, niepowtarzalny motyw na suficie napinanym czy też retro akcent przykuwa uwagę gości. Nie obawiaj się eksperymentów i wyczaruj swój pokój marzeń!

Zobacz także, jak wygląda montaż sufitu napinanego https://www.youtube.com/watch?v=v9qIUEfbsLo